فرجام برجام در «نبرد خلیج فارس ۲»/ زمان رونمایی انیمیشن مشخص شد

انیمیشن نبرد خلیج فارس 2 فرهاد عظیما گروه انیمیشن سازی فاطمه الزهرا

انیمیشن «نبرد خلیج فارس ۲» بعد از چهار سال کار تا دو ماه آینده رونمایی می شود.

انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس۲» اولین انیمیشن رئال (واقع گرایانه) سینمای ایران است که کارگردانی آن را فرهاد عظیما بر عهده دارد و محصول ۳ سال کار، گروه انیمیشن فاطمه زهرا (س) در شهر مقدس مشهد است.

انیمیشن نبرد خلیج فارس 2 فرهاد عظیما گروه انیمیشن سازی فاطمه الزهرا

کارگردان این انیمیشن گفت: این انیمیشن نشان می‌دهد چطور با توانایی خودمان و ایمان قوی بر دشمن غلبه کنیم.
تهیه کننده انیمیشن پیام راشل کوری در ادامه خاطرنشان کرد: این انیمیشن به لحاظ کیفیت و تولید قابلیت آن را دارد که مراتبی بالاتر از جشنواره فیلم فجر را طی کند.
 
همچنین عظیما از تولید یک انیمیشن سریالی تحت عنوان «نبرد خلیج فارس ۳» خبر داد و افزود: این انیمیشن یک کار داستانی است و سریالی خواهد بود که آینده ایران را به صورت یک کشور فضایی نشان می‌دهد.
به گفته سازندگان «نبرد خلیج فارس۲»، «این پویانمایی تنها انیمیشنی است که جرئت ورود به مقوله عظیم جلوه‌های ویژه در سطح نزدیک به کارهای جهانی را داشته است و این اثر جدا از مقوله جلوه‌های ویژه و تصاویر جذاب این گروه در زمینه محتوا هم ورود خوبی به جنگ ایران و آمریکا داشته است به گونه‌ای که به جرات می‌توان گفت این انیمیشن به گونه ای خط ایدئولوژی سپاه پاسداران را که برگرفته از تفکر اسلامی و انقلابی ناب است را در یک جنگ تمام عیار و نابرابر به تصویر می‌کشد و نشان می‌دهد که اگر دشمنان اسلام قصد تعدی به ایران اسلامی را داشته باشند چگونه نیروی ایمان و قدرت سلاح‌های ایرانی کار دشمن را در خلیج فارس و… یکسره می‌کند.»
گفتنی است، تا به حال بخش هایی از این انیمیشن در فضا مجازی و سایت ها پخش شده ولی کامل این انیمیشن که حدود ۸۰ دقیقه است به زودی رونمایی خواهد شد.
لازم به ذکر است، در انیمیشن نبرد خلیج فارس ۲ چهره سردار قاسم سلیمانی از روی ناوچه ایرانی به تصویر در آمده که در حال نبرد با نیروی دریایی آمریکا است.«نبرد خلیج فارس ۲» محصولی از گروه انیمیشن فاطمه زهرا (س) و سازمان هنری رسانه‌ای اوج است.
انیمیشن نبرد خلیج فارس 2 فرهاد عظیما گروه انیمیشن سازی فاطمه الزهرا انیمیشن نبرد خلیج فارس 2 فرهاد عظیما گروه انیمیشن سازی فاطمه الزهرا

شبکه اجتماعی «اینستاگرام» برای دومین بار صفحه گروه انیمیشن فاطمه الزهرا (سلام‌الله علیها) را با بیش از ۲۲هزار دنبال کننده بدون هشدار قبلی به‌صورت غیرقابل‌برگشت حذف کرد.

این اقدام خصمانه در حالی رخ می‌دهد که پیش‌ازاین، در میانه مردادماه سال جاری صفحه این گروه خودجوش مردمی با حدود ۸هزار دنبال کننده و پس از دو هفته از شروع فعالیت حذف‌شده بود.
این گروه خودجوش با ساخت آثاری در حوزه مقاومت اسلامی و ضدصهیونیستی همانند «ختم ساعر» که موردتمجید سید حسن نصرالله قرار گرفت، «نبرد خلیج‌فارس۱» و «پیام راشل کوری» که محل بحث و نقد چندین رسانه و شبکه رژیم صهیونیستی قرار گرفت، شهرت جهانی پیداکرده است.
گروه انیمیشن فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) از چهارسال پیش تاکنون با در دست‌ساخت داشتن پویانمایی سینمایی «نبرد خلیج‌فارس۲»، مواجهه نهایی و رویارویی مستقیم ایالات‌متحده آمریکا و جمهوری اسلامی ایران و شکستن هیمنه پوشالی شیطان بزرگ را به تصویر می‌کشد.
قابل‌ذکر است حذف صفحه kosar۳d.ir درزمانی صورت گرفت که بخشی از پویانمایی «نبرد خلیج‌فارس۲» با موضوع شبیه‌سازی پرتاب موشک‌های دوربرد از عمق تونل‌های زیرزمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بارگذاری گردید و مورد استقبال فعالان فضای مجازی قرار گرفت.

گرچه که جوانان هنرمند و انقلابی این گروه مجدداً به تأسیس صفحه‌ای دیگر با نام «instagram.com/kosar۳d_» اقدام نمودند اما موضوع مبهم در این میان، انگیزه‌های پشت پرده این اقدام خصمانه است. به‌راستی چه مضمون یا محتوایی در آخرین فیلم منتشرشده این صفحه وجود داشت که سیاست‌های به‌ظاهر آزادانه «اینستاگرام» آن را برنتابید و به حذف آن اقدام نمود؟

انیمیشن نبرد خلیج فارس 2 فرهاد عظیما گروه انیمیشن سازی فاطمه الزهرا

کانال جدیدتلگرام واینستاگرام گروه انیمیشن فاطمه زهرا(س):
https://telegram.me/kosar_۳d

https://instagram.com/kosar۳d

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

24 − = 20