«خمسه خمسه» به جشنواره فجر نمی رود

بهروز افخمی

به گزارش پایگاه خبری هنر انقلاب «صبح هنر»، بهروز افخمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، اظهار داشت: در حال ساخت فیلم داستانی با مضمون جنگ و دفاع مقدس به‌نام «خمسه، خمسه» هستم که روایت‌گر ماجراهای هشت هفته ابتدایی جنگ تحمیلی است.

وی پیرامون محل لوکیشین و فیلمبرداری این فیلم داستانی جنگی افزود: فیلم «خمسه، خمسه» در اهواز و مناطق جنگی نزدیک به این شهر ساخته می‌شود و فیلمبرداری آن در این مناطق صورت می‌گیرد.

این کارگردان سینمای ایران پیرامون منبع اقتباسی اثر جدید خود بیان کرد: چهارمین قسمت از سریال آخرین روزهای زمستان به‌نویسندگی و کارگردانی محمد حسین مهدویان منبع اقتباسی فیلم خمسه، خمسه است و بخشی از ماجراهای این قسمت به‌صورت داستانی در فیلم‌نامه خمسه خمسه آمده است.

افخمی در زمینه انگیزه خود از ساخت این فیلم تأکید کرد: وقتی از تماشای سریال آخرین روزهای زمستان متوجه ماجراهای نهفته در دل این سریال شدم به‌واسطه اهمیت دوران دفاع مقدس تصمیم به ساخت فیلم خمسه، خمسه گرفتم.

خبر تکمیلی: بهروز افخمی کارگردان «خمسه خمسه» با بیان اینکه ضبط این فیلم سینمایی حدود ۴ماه طول می‌کشد، افزود: با توجه به در پیش بودن جشنواره فیلم فجر و زمان‌بربودن فیلم سینمایی «خمسه خمسه»، حضور این فیلم در جشنواره فیلم فجر منتفی شده است و کار برای جشنواره آماده نمی‌شود.
افخمی اضافه کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده پیش‌تولید فیلم سینمایی «خمسه خمسه» از آبان آغاز می‌شود و در این کار نیاز به بازیگران جوان داریم که در حال انتخاب آن‌ها به سر
می‌بریم.

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

79 − 69 =