فیلم/ شهرستان ادبی‌ها در تسنیم چه گفتند؟

موسسه فرهنگی هنری «شهرستان ادب»، دیر زمانی نیست که تاسیس شده است، اما در همین مدت کوتاه تبدیل به محفلی برای گردهمایی و فعالیت نسل جدیدی از فعالان ادبیات ایرانی شده است.

رهبر معظم انقلاب در جریان بازدید از نمایشگاه کتاب تهران در غرفه این موسسه حضور پیدا کردند و درباره فعالیت‌های آن‌ها ابراز رضایت کردند‌. ایشان در دیدار امسال شاعران نیز به فعالیت‌های این موسسه در به وجود آوردن محفلی برای گردهمایی دانش‌آموزان و جوانان برای فعالیت‌های ادبی اشاره داشتند.

از همین رو و به دنبال تجلیل از فعالیت‌های خودجوش در عرصه فرهنگ،‌ خبرگزاری تسنیم،‌ در مراسمی از مسئولان و موسسان این موسسه تجلیل و قدردانی کرد. در این مراسم اسماعیل امینی، مصطفی محدثی خراسانی و ناصر فیض به نمایندگی از جامعه شعری کشور به ارزیابی فعالیت‌های موسسه شهرستان ادب پرداختند.

هم‌چنین علی محمد مودب مدیرعامل موسسه، محمدمهدی سیار مدیر دفتر پژوهش ، علی‌اصغر عزتی پاک مدیر دفتر داستان، میلاد عرفان پور مدیر دفتر شعر، علی داوودی مدیر دفتر انتشارات و حسین نعمتی از فعالان ادبی و اعضای فرهنگی موسسه «شهرستان ادب» نیز سخنانی را درباره فعالیت‌های خود در این موسسه بیان کردند.

دانلود

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 6 = 4