فیلم های حاتمی کیا نگاهم به جنگ را عوض کرد/ آقای حاتمی کیا شما غریب نیستید

مریلا زارعی در پاسخ به سخنان ابراهیم حاتمی‌کیا در اختتامیه جشنواره فیلم فجر در مشهد گفت: آقای حاتمی کیا شما غریب نیستید بلکه برای نسل ما فرمانده اید.

به گزارش مهر، مریلا زارعی در مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: من دختری هستم که سهمم از جنگ فقط پر کردن قلک‌هایی بود که مدرسه به ما می‌داد و نامه ای به یک رزمنده و هیچ کدام از آنها جز این جمله “جنگ جنگ تا پیروزی” یادم نیست.
وی ابراز کرد: آن موقع نمی‌دانستم چه می‌نویسم و درک نمی‌کردم که آرامش آن روز های من زیر سایه پدر را مدیون خواهران و مادرانی هستم که برادران و پسرانشان در میدان نبرد جلوی دشمن ایستاده اند.
زارعی ادامه داد: زمان رفتن به دانشگاه که سهمیه شهدا در نظر گرفته شد من یکی از معترضان بودم ولی آنچه باعث شد دید من باز و نگاهم عوض شود فیلم‌های آقای حاتمی کیا بود.
وی افزود: یکی از فیلم های که زمان دیدنش به هیچ عنوان نتوانستم ریزش اشک هایم را کنترل کنم “آژانس شیشه‌ای” بود.
زارعی در پاسخ به سخنان حاتمی کیا ابراز کرد: من به عنوان یکی از مخاطبان فیلم های شما می گویم آقای حاتمی کیا شما غریب نیستید بلکه فرمانده نسل ما هستید.
وی از ابراهیم حاتمی‌کیا و نرگس آبیار به خاطر سپردن نقش‌های ویژه در دو فیلم “چ” و “شیار 143” به وی تشکر کرده و گفت: از خداوند هم متشکرم که بعد از سال‌ها بازیگری در نقش‌های مختلف نقشی بازی کردم که جبران خسران گذشته را بکند.
زارعی در پایان خطاب به پدر و مادران شهید گفت: ای پدران و مادران شهدا من و همه افرادی که قدر شما را ندانستیم را حلال کنید.
اخبار مرتبط:

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 17 =