قصه فتنه در «ماه گرفتگی»/ هفته آینده فیلم کلید می خورد

سیدمسعود اطیابیسیدمسعود اطیابی گفت: فیلم جدیدم در ارتباط با رویدادهای سال ۸۸ است که مخاطب شاهد یک ماجرای انسانی در دل اتفاق سیاسی خواهد بود.

سید مسعود اطیابی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس در ارتباط با پروانه ساخت فیلمنامه «ماه گرفتگی» که به تازگی دریافت کرده است، گفت: در حال حاضر در پیش تولید به سر می‌بریم و هنوز به طور دقیق مشخص نیست که چه زمانی وارد پروسه تولید خواهیم شد اما اگر همه چیز طبق برنامه‌ریزی که انجام داده‌ایم، پیش بروند هفته آینده فیلم را کلید می‌زنیم.

وی در ادامه افزود: لوکیشن فیلم «ماه گرفتگی» در تهران و مشهد است و همچنین برخی از صحنه‌ها را در قطار فیلمبرداری خواهیم کرد.

اطیابی در ارتباط با قصه فیلمش گفت: «ماه گرفتگی» ماجرای انسانی است که در دل یک واقعیت سیاسی رخ می‌دهد و مخاطب شاهد آن خواهد بود البته در این فیلم به حوادث و رویدادهای سال ۸۸  میپردازیم و می‌توان گفت فیلمی «پلیسی معمایی» را شاهد خواهیم بود.

این کارگردان در ارتباط با انتخاب بازیگران فیلمش گفت: قطعاً از بازیگران چهره استفاده خواهیم کرد و تمام تلاشمان این است که بتوانیم فیلم‌مان را به سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر برسانیم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

41 − = 34