مجموعه داستان «هفت بند» راضیه تجار نقد می‌شود

به گزارش پایگاه خبری هنر انقلاب «صبح هنر»، به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای فردوس،  این نشست از سلسله جلسات ادبی بلور قلم دوشنبه 26 خرداد از ساعت 17 با حضور کامران پارسی نژاد، منتقد ادبی و راضیه تجار، نویسنده برگزار می‌شود.
راضیه تجار متولد ۱۳۲۶ و فارغ التحصیل رشته روان‌شناسی، در عرصه داستان نویسی چهره‌ای شناخته شده و فعال است. تجار همچنین نویسنده زن برگزیده ادبیات دفاع مقدس از سوی حوزه هنری شناخته شده و از آثار او می‌توان به نرگس‌ها، زن شیشه‌ای، سفر به ریشه‌ها، شعله و شب، كوچه اقاقیا، جای خالی آفتابگردان‌ها، آرام شب به خیر، گمان مبر شعله بمیرد، از خاك تا افلاك و ستاره و من اشاره كرد.
«هفت بند» مجموعه 9 داستان کوتاه درباره تنهایی‌ها، نگرانی‌ها و مشکلات همسران رزمندگان، اسیران و مجروحین ایرانى جنگ‏ ایران و عراق است که با استفاده از نمادهایى نظیر نى، ستاره، طلوع، لاله‏ و… به نگارش درآمده است.
«تصویرهاى شکسته»، «قاب انتظار»، «هفت ‏بند»، «هودج»، «از ستاره تا ستارگان»، «عروج»، «نگهدارى لاله در باد سخت است»، «طلوع» و «سفر به ریشه‏ ها» عنوان داستان های این مجموعه است.
علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه می‌توانند به فرهنگ‌سرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، بعد از تقاطع سلیمی جهرمی مراجعه کنند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

68 − = 65