مختار باز می گردد

مختار نامه،شب دهم،سریال،آی فیلم،تلویزیون،اخبار هنری،خبر

صبح هنر | شبکه تلویزیونی «آی فیلم» برای ماه محرم چند سریال تهیه کرده که از جمله آنها می توان به «مختارنامه» و «شب دهم» اشاره کرد.

شبکه آی فیلم انگلیسی از شب گذشته پخش مجموعه «رخنه» را آغاز کرده است.

این سریال به کارگردانی حسین تبریزی ساخته شده و علیرضا جلالی تبار، زیبا بروفه، عنایت بخشی، امیر غفارمنش، نیلوفر شهیدی، آتش تقی‌پور، رحیم نوروزی، میرطاهر مظلومی، زهرا سعیدی، افشین سنگ‌چاپ، آرزو ابی‌زاده، بیتا خردمند و مینا جعفرزاده به ایفای نقش پرداخته اند.

این سریال هر شب ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران پخش می شود.

همچنین از ابتدای آبان ماه هرشب سریال «شب دهم» ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران روی آنتن می رود و تکرار آن نیز ۱۳:۳۰ و ۵:۳۰ روز بعد خواهد بود.

این سریال در سال ۸۰ به کارگردانی حسن فتحی ساخته شد و حسین یاری، کتایون ریاحی، رویا تیموریان، ثریا قاسمی، پرویز پورحسینی، محمود پاک نیت، پرویز فلاحی پور و آتش تقی پور از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

همچنین مجموعه «مختارنامه» از شب عاشورا روی آنتن آی فیلم عربی می رود. این سریال نیز ۲۳:۳۰ روانه آنتن خواهد شد.

«مختارنامه» اثری فاخر به کارگردانی داوود میرباقری است که به قیام و شهادت مختار ثقفی می پردازد. فریبرز عرب نیا بازیگر اصلی این سریال است.

همچنین سریال «زمانی برای عاشقی» از ۲۴ مهر ساعت ۱۸:۳۰ با تکرار ۲:۳۰ بامداد و ۱۰:۳۰ پخش خواهد شد.

«خون بها» نیز مجموعه نمایشی دیگری است که پخش آن از ۲۳ مهر شروع می شود و در ساعات ۱۶:۳۰ و ۳۰ بامداد و ۸:۳۰ به روی آنتن می رود.

سری دوم «روزگار جوانی» نیز از ۲۲ مهر روی آنتن آی فیلم می رود. این مجموعه هر روز ساعت ۱۷:۳۰ پخش می شود و تکرار آن در روز بعد ساعت ۱:۳۰ بامداد و ۹:۳۰ خواهد بود

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

21 − = 11