مستند جامع فاجعه منا ساخته می‌شود

بیانیه شاعران انقلاب درباره فاجعه منا،مستند،جامع،فاجعه منا،حج و زیارت،عربستان،خبر، مستند جامع فاجعه منا

صبح هنر | مدیر عامل مؤسسه فرهنگی و هنری مشعر وابسته به حوزه نمایندگی ولی فقیه در حج و زیارت از ساخت مستند جامع فاجعه منا خبر داد و گفت: این مستند تلویزیونی به زوایای مختلف فاجعه منا می پردازد و به صورت دقیق این حادثه بررسی خواهد شد.

قی پور مدیر عامل مؤسسه فرهنگی و هنری مشعر وابسته به حوزه نمایندگی ولی فقیه در حج و زیارت از ساخت مستند جامعه فاجعه منا خبر داد و گفت: این مستند تلویزیونی به زوایای مختلف فاجعه منا می پردازد و به صورت دقیق این حادثه بررسی خواهد شد.

وی ادامه داد: در این مستند همچنین به صورت کامل و دقیق به بی تدبیری و کوتاهی های عربستان سعودی در بروز این فاجعه دلخراش پرداخته خواهد شد.

مدیر عامل مؤسسه فرهنگی و هنری مشعر افزود: با هماهنگی رسانه ملی این مستند به زبان‌های عربی و انگلیسی ترجمه و از شبکه‌های برون مرزی صداوسیما نیز پخش خواهد شد.

وی در پایان از همه حجاج امسال که از این حادثه فیلم و عکس گرفتند خواست برای غنای بهتر این مجموعه این آثار را از طریق پایگاه خبری مشعر به نشانی اینترنتی www.mashar-haj.com و یا نشانی تهران میدان انقلاب، ضلع شمال شرقی میدان، مؤسسه فرهنگی و هنری مشعر برای این مجموعه ارسال کنند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

35 − 31 =