مصطفی زمانی: مردم یوسف پیامبر (ع) را دوست داشتند

به گزارش پایگاه خبری هنر انقلاب «صبح هنر»، «مصطفی زمانی» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: ‌تا به حال در سریال‌های تاریخی معاصر بازی نکرده بودم و تنها  سریالم «یوسف پیامبر(ع)» بوده است که آن هم درباره تاریخ قبل از اسلام بود و فاصله بسیاری با تاریخ معاصر داشت.

وی در ادامه با اشاره به اولین حضوری که در سریال‌های تلویزیونی داشته است،‌گفت: حضورم در سریال «یوسف پیامبر» همانقدر که به شناخته شدنم بین مردم و اهالی هنر کمک دوچندانی کرد،‌ سختی‌های بسیاری را نیز در انتخاب‌های بعدی برایم رقم زد و منِ بازیگر را مورد قضاوت از منظر دیگران قرار ‌داد.

این بازیگر افزود: یادم هست در شرایطی که من قرار داشتم، به این دلیل که اولین تجربه‌ تصویری‌ام حضور در یک نقش خاص بود،همه افراد به خودشان حق اظهار نظر درباره انتخاب‌های بعدی‌ام می‌دادند و از طرفی هم شما نمی‌توانید حق آنها را نادیده بگیرید چراکه همین‌ها هستند که شما را دوست دارند و دنبالتان می‌کنند.

بازیگر فیلم سینمایی «کیفر» ادامه داد:‌ به همین خاطر می‌بایست آرام آرام و روی لبه راه بروی و من هم در این زمینه سعی کردم خیلی حساب شده عمل کنم و در انتخاب‌هایم دقت بسیاری داشتم.

وی ضمن اشاره به شکستن ذهنیت مخاطب از بازی او در سریال «یوسف پیامبر» افزود: همه افراد بعد از حضورم در «یوسف پیامبر» و ‌با دیدن چهره‌‌ای که با گریم به آن شکل درآمده بود، ارتباط خوبی برقرار کرده بودند و دقیقا بعد از آنکه عکس‌های خودم در رسانه‌ها چاپ شد، با دیدن چهره واقعی‌ام تعجب کردند و این موضوع برایم جالب بود و من بعد از آن تجربه سعی کردم تا ظاهرم را در فیلم‌های دیگر سینماییم برای مخاطب بشکنم.

این بازیگر ضمن ابراز اینکه به مردم و مخاطبین باید احترام گذاشت،‌بیان کرد:‌همیشه به مردم احترام می‌گذارم و در هر شرایطی در خیابان مرا ببینند و بخواهند طبق خواسته‌شان عکس و امضا و … می‌گیرم،‌اما نمی‌توانم صرفا به خاطر ایفای نقش دلخواه آنها تن به هر نقشی دهم و بگویم به خاطر مردم این کار را انجام دادم چراکه معتقدم برای انتخاب نقش‌هایم نظر خودم در وهله اول قرار دارد.

وی در پایان گفت:‌ مدتی بعد از سریال «یوسف پیامبر» مصاحبه مفصلی نداشتم، چراکه حس می‌کنم من فقط موظف هستم تا بازی کنم و زیاد حرف زدن کارِ من نیست.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 8 = 2