«معراجی‌ها»ی ده‌نمکی به صداگذاری و موسیقی رسید +تصاویر جدید

به گزارش صبح هنر به نقل از تسنیم، در حالی که فیلمبرداری پروژه «معراجی‌ها» در شهرک دفاع مقدس رو به پایان است، بازی  محمدرضا شریفی‌نیا، پوراندخت مهیمن وگروه دانشجویان «معراجی‌ها» علی صادقی، نیما شاهرخ‌شاهی، امیرنوری، کاوه خداشناس، سمانه پاکدل، حدیثه تهرانی وحسین مهری نیز به تازگی تمام شده است.

اکبر عبدی با گریمی متفاوت در نقش عیسی همراه با سیدجواد هاشمی، مهران رجبی، پندار اکبری وماشاالله شاهمرادی‌زاده طی هفته گذشته مقابل دوربین ده‌نمکی رفته‌اند.

موسیقی فیلم نیز توسط امیر توسلی ساخته شده و صداگذاری آن را محمود موسوی‌نژاد انجام می‌دهد.

پروژه «معراجی‌ها» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی و تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی که پیش از 40 بازیگر دارد قرار است در فرمت یک فیلم سینمایی اکران و پس از آن در قالب یک مجموعه تلویزیونی پخش شود.

در خلاصه داستان «معراجی‌ها» آمده: قرار است تعدادی ازشهدای گمنام تفحص شده در یکی از دانشگاهها دفن شوند. اما گروهی از دانشجویان با تحریک استاد گنجی اقدام به آشوب و جنجال در دانشگاه می‌کنند، که آغاز قصه‌ای می‌شود که گروه دانشجویان مجبور به سفری ناخواسته می‌شوند…

حمید لولایی، رضا رویگری، دانیال عبادی، برزو ارجمند، سیدمهرداد ضیایی، غلامحسین لطفی، مجید شهریاری، اصغرنقی زاده، اسماعیل سلطانیان، بهاره افشاری، مریم کاویانی  ولاله صبوری از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

معراجی‌ها

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

55 − = 45