نشان فیلم سینمایی زندگی احمد متوسلیان رونمایی شد +عکس

صبح هنر | نشان فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» روایت زندگی جاویدنشان احمد متوسلیان، نخستین اثر سینمایی محمدحسین مهدویان، رونمایی شد.

نشان فیلم سینمایی «ایستاده در غبار»

این فیلم که همچنان در مرحله فیلمبرداری قرار دارد، توسط   محمد روح‌الامین طراحی شد. روح الامین پیشتر طراحی نشان فیلم‌های سینمایی روزهای زندگی و بسیاری از فیلم‌های دیگر را بر عهده داشته است.

«ایستاده در غبار» نخستین اثر سینمایی محمدحسین مهدویان است که زندگی احمد متوسلیان را از دوران کودکی تا سال‌های حضور در جبهه‌های جنگ روایت می‌کند. تهیه‌کننده‌ی این فیلم حبیب‌اله والی نژاد است و این دومین تجربه‌ همکاری او با مهدویان بعد از مجموعه موفق «آخرین روزهای زمستان» خواهد بود.

فیلمبرداری «ایستاده در غبار» از اواسط شهریور ماه در شهرک سینمایی دفاع مقدس آغاز شده و فیلمبرداری از سکانس‌های مربوط به شهر مریوان نیز به پایان رسیده است. قرار است این فیلم برای شرکت در سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر آماده شود. همچنین دست اندرکاران این فیلم سینمایی قصد دارند به زودی از چهره بازیگر نقش احمد متوسلیان رونمایی کنند.

فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به لحاظ ساختار یکی از متفاوت‌ترین تولیدات سینمای ایران خواهد بود چراکه در این فیلم از صدای بسیاری از شهیدان که از زمان جنگ به جا مانده استفاده خواهد شد.

محمدحسین مهدویان ساخته مستند تحسین شده «آخرین روزهای زمستان» را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

79 − 74 =