نفوذ مستندساز ایرانی یک کیلومتر در خاک داعش +فیلم

به گزارش پایگاه خبری هنر انقلاب «صبح هنر»، وحید فرهانی که پیش از این، تجربه ساخت مستند بحران را داشته است اما به تازگی در این عرصه با مستندی با عنوان «تک تیرانداز» ساخته است.

فرهانی چندی پیش مستند «بدون مرز، عشق» را ساخته بود که از رسانه ملی نیز پخش شد. در سه مستند گذشته سید هاشم موسوی نیز به عنوان تهیه کننده در کنارش حضور داشته است. این دو مستند ساز این بار به سراغ سوژه ای رفتند که ملیتی عراقی دارد اما در ایران ساکن است که به دلیل اتفاق های به وجود آمده تصمیم می گیرد در امر جهاد پیش قدم باشد.

جهاد یک تک تیرانداز می‌تواند برای مخاطب جذابیت‌هایی داشته باشد تا به این واسطه با شرایط بحران زده منطقه و کشورهای اطراف آشنا شود. «تک تیرانداز» آخرین اثر وحید فرهانی در مقام کارگردان است که به تازگی ساخته شده است.

 

نفوذ مستندساز ایرانی یک کیلومتر در خاک داعش +فیلم

 

از نکات قابل توجه که باید به آن دقت داشت این است که این گروه مستند ساز ایرانی برای ساخت مستند «تک تیرانداز» و ثبت تصاویر لازم به همراه جبهه مقاومت وارد شهر «بی جی» شدند که در 200 کیلومتری موسل قرار دارد. البته گفتنی است این منطقه توسط داعش طی 40 عملیات انتحاری در هفته گذشته تصرف شد.

اما نکته‌ای که مدیران و مسئولین امر بهتر است به آن توجه ویژه داشته باشند، این است که این گروه مستندساز برای به تصویر کشیدن آنچه که در فیلم می‌بینید 1 کیلومتر وارد منطقه داعش شدند جایی جلوتر از خط مقدم. اولین تیزر این مستند را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

دانلود تیزر

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

21 − = 17