نمایشگاه پوستر «داعش، تروریسم جهانی» در حوزه هنری برپا می شود

به گزارش پایگاه خبری هنر انقلاب «صبح هنر»، محمد باوی زاده با اعلام این خبر افزود: پس از برپایی نمایشگاه پوستر «داعش، تروریسم جهانی» برای اولین بار در كشور عراق، این بار به درخواست و دعوت مركز هنرهای تجسمی حوزه هنری قرار بر این شد این نمایشگاه را در تهران نیز برپا كنیم.

وی افزود: مراسم افتتاح این نمایشگاه ساعت 16 روز شنبه 17 مردادماه سال جاری در گالری «ابوالفضل عالی» حوزه هنری واقع در تهران، خیابان سمیه، نبش خیابان حافظ برگزار می شود و تا 28 مرداد ادامه خواهد داشت.

خالق آثار این نمایشگاه عنوان كرد: این نمایشگاه شامل ۳۴ اثر پوستر در بخش گرافیك است كه برای اولین بار با موضوع داعش به مدت یك هفته در عراق و در دانشگاه هنرهای زیبای بابل شهر حله عراق به نمایش درآمده است.

وی بیان كرد: این نمایشگاه به دنبال برپایی و استقبال از آن در كشور عراق به دعوت حوزه هنری در تهران برپا خواهد شد و طبق دعوت‌نامه‌های ارسالی، امیدواریم مورد استقبال هنرمندان و مسئولان واحد تجسمی حوزه هنری و میهمانان خارجی دعوت شده قرار بگیرد.

پیش از این نمایشگاه پوستر «داعش، تروریسم جهانی» توسط محمد باوی زاده هنرمند به مدت یك هفته در دانشگاه هنرهای زیبای بابل شهر حله عراق برپا شد و مورد استقبال مسئولان و هنرمندان عراقی قرار گرفت و اینكه این كار برای اولین بار و توسط یك ایرانی انجام شده است كاری جالب عنوان شد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

43 − 39 =