نه می بخشم و نه فراموش میکنم/ خروش گرافیکی علیه جنایات آمریکا

همزمان با دهه برائت و در آستانه حماسه 13 آبان تشکل های مردمی فعال در زمینه گرافیک مجموعه پوسترهای ضد آمریکایی را بر روی پایگاه اینترنتی خود منتشر نمودند.

پایگاه « نهضت مردمی پوسترهای انقلاب» که بعد از فتنه 88 فعالیت خود در زمینه تولید و نشر آثار گرافیکی با مضامین انقلابی را شروع کرده است، هشتادمین مجموعه خود با عنوان «رمی جمرات»  منتشر کرد.

 نه می بخشم و نه فراموش میکنمبه حرمت مادران داغدار سرزمینم نه می بخشم و نه فراموش میکنمنه می بخشم و نه فراموش میکنمشعار مرگ بر امریکا رمی جمرات شیاطین امروز استاقدام جنگی آمریکا علیه ایران در حمله به نفتکش ها و اسکله های نفتی در سال 1364 را نه می بخشم و نه فراموش میکنممکرر گوشزد نموده ام که رابطه ما با امثال امریکا رابطه ملت مظلم با جهانخواران است

برای دانلود صلواتی این پوسترها با کیفیت بسیار بالا و اطلاع از جدیدترین مجموعه های منتشر شده «نهضت بوسترهای انقلاب» به آدرس http://www.postermovement.ir مراجعه نمایید.

«خانه طراحان انقلاب اسلامی»  با مجموعه پوسترهای «صداقت آمریکای» بی اعتمادی ملت ایران را به دولتمردان آمریکا به زبان گرافیک بیان کرد. پوسترهایی که نصب آنها در معابر تهران با قضاوت های گوناگونی روبرو شد و عده ای بهترین راه حل را حذف این پوسترها از خیابان ها دیدند. اقدامی نادرست و غیر قابل فهم. اکنون این پوسترها با کیفیت بسیار مناسب جهت چاپ در پایگاه اینترنتی خانه طراحان در دسترس می باشند.

  

  

 

                                     

سایت خانه طرحان انقلاب اسلامی در مورد پوسترهای «صداقت آمریکایی» نوشت: “مجموعه ی حاضر چند ماه پیش از مباحث داغ امروز در باب مذاکره تولید و آماده ی عرضه شده بود؛ لیکن ابراز تمایلات دو طرف در ایجاد یک ارتباط رو در رو و صادقانه، با وجود عهد شکنی های تاریخی دولت مردان امریکا، مارا برآن داشت تا فرصتی را تحت عنوان آزمون صداقت، دست نگهداریم. صداقتی که تشدید تحریم ها و تکرار ادبیات تهدید از سوی آقای اوباما، در اولین مواجهه ی خود با نتانیاهو، آن را لگد مال کرد…”

سایت خانه طراحان انقلاب اسلامی به آدرس www.khanetarrahan.ir  در دسترس می باشد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

60 − = 57