نویسنده «شاه بی شین» با مخاطبان خود به گفت‌وگو می‌نشیند

به گزارش پایگاه خبری هنر انقلاب «صبح هنر»،  در نشست ادبی « لذت داستان» که با همکاری موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب برگزار می شود، علاقه‌مندان به داستان‌خوانی و داستان‌نویسی فرصت دیدار با یکی از نویسندگان برجسته کشور را خواهند داشت. «محمدکاظم مزینانی» میهمان ویژه ی پنجمین نشست «لذت داستان» خواهد بود.

محمدکاظم مزینانی که سال گذشته موفق به دریافت جایزه ی جلال آل احمد به خاطر رمان «آه با شین» شد متولد شهر دامغان و دانش آموخته رشته زبان و ادبیات فارسی است. او سابقه  سال ها فعالیت در زمینه شعر به ویژه شعر کودک و نوجوان را در کارنامه خود دارد.

اولین رمان بزرگسال وی با نام «شاه بی شین» که در سال 89 به چاپ رسید، خبر از ورود جدی یک نویسنده و شاعر کودک و نوجوان به عرصه ی رمان بزرگسال را می داد. عده ای دومین رمان بزرگسال وی «آه با شین» را ادامه رمان نخست وی می دانند و عده ای بر آنند که این دو رمان جز شباهت نام ها، ارتباط چندانی با هم ندارند.

علاقه‌مندان به داستان، در این نشست می‌توانند شنونده تجربیات داستان‌نویسی این نویسنده حرفه‌ای باشند و با وی به گفت‌وگو بنشینند.

هم چنین بخشی از نشست «لذت داستان» به داستان‌خوانی یک نویسنده ی جوان اختصاص خواهد داشت. مجتبی فدایی نویسنده جوانی است که در پنجمین، نشست « لذت داستان»، داستان وی توسط مزینانی و حضار مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

پنجمین نشست «لذت داستان» سه شنبه 6 مرداد 94، ساعت 17 در محل فرهنگ سرای سرو برگزار خواهد شد و حضور در این نشست برای عموم علاقه مندان به ادبیات آزاد است.

علاقه مندان برای حضور در این نشست می توانند به نشانی فرهنگ سرای سرو واقع در خیابان ولی عصر (عج)، ضلع شمالی پارک ساعی، کوی ساعی یکم مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88799154 تماس حاصل و یا به درگاه اینترنتی sarv.farhangsara.ir  مراجعه نمایند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

64 − 55 =