«نگهبان تاریکی» رونمایی و نقد می شود

به گزارش پایگاه خبری هنر انقلاب «صبح هنر»، آئین رونمایی از کتاب «نگهبان تاریکی» به قلم مجید قیصری برگزار می‌شود.

«نگهبان تاریکی» تازه‌ترین اثر مجید قیصری مشتمل بر 9 داستان کوتاه با مضمون کاوش در درون انسان درگیر جنگ است. این برنامه با حضور مجید قیصری نویسنده و مهدی حجوانی برگزار و ضمن بررسی و مرور کتاب، نسخه‌ای از کتاب مذکور به امضای نویسنده در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این مراسم می‌توانند سه‌شنبه 13 مرداد از ساعت 16 به فرهنگسرای امید واقع در میدان امام حسین(ع)، خیابان 17شهریور، خیابان خشکبارچی، پارک خیام، کتابخانه امام خمینی(ره) مراجعه و یا با تلفن 33303843 تماس حاصل نمایند.

در برنامه دیگر نگهبان تاریکی «مجید قیصری» نقد و بررسی می‌شود. گروه داستان شهرستان ادب روز یکشنبه 11 مرداد ماه نشست نقد و بررسی مجموعه داستان «نگهبان تاریکی» نوشتهء مجید قیصری را برگزار میکند. در این نشست که بیست و یکمین نشست نقد کتاب گروه داستان شهرستان ادب است «هادی خورشاهیان» در جایگاه منتقد حضور خواهد داشت.

مجید قیصری یکی از موفق ترین نویسندگان کشور در سالهای اخیر است که آثارش با استقبال مخاطبان روبرو شده است. «گوساله سرگردان»، «سه دختر گلفروش»، «دیگر اسمت را عوض نکن»، «شماس شامی» و «سه کاهن» از جمله آثار شاخص مجید قیصری هستند.

قیصری متولد 1345 در اصفهان و دانش آموختهء روانشناسی است. عمدهء کتابهای وی در دو حیطهء «داستان جنگ» و «داستان تاریخی» میگنجند.

هادی خورشاهیان نویسنده و شاعر پر کار کشورمان است که بیش از 50 کتاب در زمینه های مختلف شعر و داستان کودک و نوجوان تا شعر و داستان بزرگسال به انتشار رسانده است.خورشاهیان متولد 1352 در نیشابور و دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران است.

بیست و یکمین نشست نقد و بررسی کتاب گروه داستان شهرستان ادب که به نقد مجموعه داستان «نگهبان تاریکی» مجید قیصری اختصاص دارد، روز یکشنبه 11 مرداد، ساعت 17 در این موسسه به نشانی ذیل برگزار می‌شود:

خیابان شریعتی، بالاتر از طالقانی، روبروی سینما صحرا، طبقه چهارم / 77517830

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

46 − = 40