هنر انقلاب هم تمام شدنی نیست

به گزارش پایگاه خبری هنر انقلاب «صبح هنر»،احمد آقا قلی‌زاده، گرافیست پیشکسوت کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار هنرهای تجسمیخبرگزاری فارس، درخصوص سوژه‌های فعالیت خود گفت: بنده از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون پیرامون موضوعات مقاومت، جهاد، انقلاب و دفاع مقدس فعالیت داشته‌ام که چندین نمایشگاه انفرادی از آثارم برپا شده است.

احمد آقا قلی زاده: هنر انقلاب هم تمام شدنی نیست

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع انقلاب اسلامی و جهانی شدن آن به نظرم موضوع هنر انقلاب هم تمام شدنی نیست و همراه با صدور انقلاب، این موضوع باید دست‌مایه کارهای هنری باشد.

آقا قلی‌زاده یادآور شد: شهدای ترور و دفاع مقدس، مقاومت ملت فلسطین و رزمندگان دفاع مقدس از جمله موضوعاتی است که طی سال‌ها پیرامون آن کار می‌کنم؛ اخیراً هم با توجه به رویدادهای مهم مقاومت در کشورهای عراق، افغانستان، یمن و سوریه کارهای فرهنگی انجام می‌دهم.

وی بیان داشت: امروز فعالیت در حوزه مقاومت کشورهای اسلامی سخت‌ترشده است چراکه وقتی کاری درباره موضوع اسرائیل و فلسطین انجام می‌دهیم، سایت‌ها توسط اسرائیل حک می‌شود؛ این موضوع نشان دهنده اهمیت فعالیت هنری در جنگ بدون مرز است که باید آن را درک کنیم.

این گرافیست پیشکسوت پیرامون آخرین کارهای خود، گفت: در حال حاضر بیشتر کارهای پوستر و طراحی روی جلد کتاب‌ها را انجام می‌دهم و در تلاش هستم مجموعه‌ای از طرح‌‌های گرافیکی پیرامون موضوع دفاع مقدس را برای نمایشگاه انفرادی آماده کنم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

22 − 17 =