پخش سری سری جدید «راز» از هفته آینده

نادر طالبزادهبه گزارش صبح هنر، سری ششم از برنامه تلویزیونی «راز» با اجرای نادر طالب‌زاده به زودی از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

در سری جدید برنامه، همچون گذشته به‌صورت ترکیبی شامل یک گفت‌وگوی زنده، گزارش و وله موضوعات تازه‌ای را مورد توجه قرار خواهد داد.

رویکرد برنامه راز متمرکز بر موضوعات فرهنگی است که در این بین گاهی به مسائل سیاسی، اجتماعی و گفتمانی نیز با نگاه فرهنگی پرداخته می‌شود.

تهیه کنندگی سری ششم از این برنامه تلویزیونی بر عهده فرشاد منجزی است که پیش از این تهیه کنندگی برنامه «میراث» را بر عهده داشته است.

سری پنجم برنامه راز در ماه مبارک رمضان در 26 قسمت با حضور کار‌شناسان و مسئولان فرهنگی کشور در حوزه‌های مختلفی از جمله هنر، معماری، مستند، ‌ موسیقی و… روانه آنتن پخش شد.

هالیوودیسم و تحولات مصر، فرهنگ، دیپلماسی عمومی و جریان‌های فکری در غرب، انحراف در دین،، مستندسازی مسأله محور، سوریه و اقتضائات جهانی و… از جمله موضوعاتی بود که در برنامه «راز» با حضور کار‌شناسان مورد بررسی قرار گرفت و به دلیل خصلت رازگشایانه‌اش توانست مخاطبان بسیاری را همراه خود کند.

جذابیت موضوعات و میهمانان در عرصه‌های مختلف که حرفی نو داشتند از جدی‌ترین مولفه‌های موفقیت مجموعه راز در سه سال گذشته بوده که در سری جدید این برنامه هم همین اصول حفظ و البته تقویت خواهد شد.

پرداختن به موضوعاتی که دغدغه منطقه، انقلاب و کشور است با بیانی شفاف و زلال از ارکان سری جدید این برنامه به عنوان یک رسانه تکلیف محور و منطبق با شرایط روز است. راز نشان داد با ایجاد تنوع بیشتر در کلیات برنامه و نیز توجه به موضوعاتی که علاوه بر خواصی که مخاطبین قبلی برنامه را تشکیلی می‌دادند، می‌توان عوام را نیز همراه ساخت و دامنهٔ مخاطبین برنامه‌ای تخصصی را افزایش داد.

برنامه «راز» در گروه مستند شبکه چهار سیما تهیه و تولید می‌شود و قرار است از هفته آینده به صورت هفتگی، سه شنبه شب‌ها درکنداکتور پخش این شبکه قرار گیرد./ تسنیم

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

54 − 44 =