پخش فیلم «زیارت» صادق کرمیار از شبکه سه

به گزارش پایگاه خبری هنر انقلاب «صبح هنر»، فیلم سینمایی «زیارت» به‌کارگردانی صادق کرمیار ، جمعه ۳۰ مردادماه ساعت ۱۵ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می شود.

فیلم تلویزیونی «زیارت» به نویسندگی و کارگردانی صادق کرمیار محصول سال ۱۳۸۸ است. اردلان شجاع‌کاوه، ستاره اسکندری، حسن جوهرچی، کاوه سماک‌باشی و فریده سپاه منصور بازیگران اصلی این فیلم هستند.

داستان فیلم «زیارت» با مردی آغاز می‌شود که برای رسیدن به طلب خود و پیدا کردن فرد بدهکارعازم مشهد می‌شود. او در این سفر زائران دیگری را می‌بیند که هر کدام به امید کرامتی از حضرت رضا (ع) عازم زیارت هستند.پخش فیلم «زیارت» صادق کرمیار از شبکه سه

صادق کرمیار نویسنده و کارگردان ایرانی زاده ۱۳۳۸ در تهران می‌باشد. کرمیار مسئول ویژه نامه «اطلاعات جبهه» در مناطق جنگی در سال‌های ۶۵ تا ۶۷ بود و از ۷۲ تا ۷۵ مسئول صفحه ادبی «جوانه‌های اندیشه» روزنامه اطلاعات و همچنین معاون سردبیر نشریه سینمایی «مردم و سینما» وابسته به بنیاد سینمایی فارابی بوده‌است. او با نوشتن کتاب‌ها و کارگردانی سریال‌هایی همچون یک روز قبل شناخته می‌شود. فیلمهای بلند سینمایی تلویزیونی همانند «زیارت»، «کرانه‌های کبود»، «رویا»، «خانه ساحلی»، «سیم آخر»، «بهانه‌های عاشقی» و «وقت طلایی» از دیگر آثار کرمیار در مقام کارگردان است.

عواملی که با کرمیار در فیلم «زیارت» همکاری کرده‌اند عبارتند از مدیر تصویربرداری: ناصر محمودکلایه، صدابردار: فرخ فدایی، دستیار کارگردان: زهره رضایی، چهره پرداز: فرید کشن فلاح، مدیر تولید و مجری طرح: حسین مروی.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

42 − = 37