پیام تسلیت رهبر انقلاب به‌ مناسبت درگذشت والده برادران سلحشور

رهبر انقلاب درگذشت والده سلحشور را تسلیت گفتندبه گزارش صبح هنر، مراسم ختم والده فرج‌الله سلحشور کارگردان و فیلم‌ساز سینمای ایران در مسجد بلال تهران آغاز شد.

در ابتدای این مراسم متن پیام مقام معظم رهبری به‌مناسبت درگذشت مادر کارگردان سینمای ایران قرائت شد. متن پیام به این شرح است:

” جناب آقای فرج‌الله سلحشور دامت توفیقاته

درگذشت والده مکرم را به جناب‌عالی و دیگر بازماندگان محترم تسلیت می‌گویم و رحمت و غفران الهی را برای آن مرحوم مسئلت می‌کنم.

سیدعلی خامنه‌ای

15 دی ماه 1392 ”

این مراسم با قرائت قرآن توسط قاریان بین‌المللی کریم منصوری و سبزعلی آغاز شد و قرار است با مداحی مرتضی طاهری ادامه پیدا کند. جمعی از هنرمندان و مقامات کشوری در این مراسم حضور پیدا کرده‌اند.

«فرج‌الله سلحشور» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: در مدتی که مادر گرامی ما فوت کردند افراد بسیاری به ما تسلیت گفتند.

وی ادامه داد: یکی از بزرگوارانی که ما را مورد عنایت خود قرار دادند، مقام معظم رهبری بودند که در پیام تسلیتشان ضمن تسلیت به ما برای مرحومه مادرم رحمت و غفران الهی مسئلت کرده بودند.

سلحشور عنوان داشت: به طور حتم این پیام تسلیت آبی بر آتش دل سوخته ما بود و به طور حتم دعای این بزرگوار در حق مادر مرحومم اجابت خواهد شد.

به گزارش فارس، مراسم ختم مرحومه حمیدی والده برادران سلحشور(فرج‌الله و مهدی) امروز ساعت ۱۴ در مسجد بلال صداوسیما برگزار می‌شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

24 − = 16