چه کسانی آثار سیزدهمین جشنواره شهید غنی‌پور را داوری می‌کنند؟

صبح هنر، دبیر سیزدهمین دوره جشنواره ادبی شهید حبیب‌ غنی‌‌پور اسامی داوران این دوره از جشنواره را اعلام کرد.

محمد ناصری دبیر سیزدهمین دوره جشنواره ادبی شهید حبیب‌ غنی‌‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس با اشاره به آغاز مراحل داوری این دوره از جشنواره گفت: مطابق روال همه ساله برگزاری جشنواره، کتاب‌های مورد نیاز برای داوری در جشنواره سیزدهم خریداری شده و برای انجام مرحله اول داوری در اختیار داوران قرار گرفته است. در مرحله اول داوری به طور طبیعی ریزش‌هایی را در میان آثار شاهد خواهیم بود و پس از آن باقی آثار برای داوری در مرحل دوم و نهایی انتخاب خواهند شد.

وی با یادآوری اینکه تمام داوران جشنواره ادبی‌ شهید غنی‌پور امسال صرفا از میان نویسندگان مسجد جواد الائمه(ع) هستند، گفت: در بخش کودک ناصر نادری، محمد حسن حسینی و شهرام شفیعی، در بخش نوجوانان حبیب یوسف‌زاده، علی اصغر جعفریان و بیژن قفقازی‌زاده، رمان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی محمدعلی قربانی، خسرو باباخانی و نبی‌الله بابایی و در بخش رمان با موضوع آزاد ابراهیم زاهدی مطلق، علیرضا متولی و محمد شجاعی به داوری اثار سیزدهمین دوره این جشنواره می‌پردازند.

دبیر سیزدهمین دوره جشنواره ادبی شهید حبیب‌ غنی‌‌پور متذکر شد: تمام کتاب‌هایی که از اول فروردین سال 91 تا 29 اسفندماه سال91 منتشر شده‌اند، در این دوره از جشنواره مورد بررسی قرار می‌گیرند.

گفتنی است بر اساس تصمیم شوای نویسندگان مسجد جوادالائمه بخش‌های داستان کوتاه، خاطره‌ دفاع مقدس و زندگی‌نامه داستانی با موضوع دفاع مقدس از این پس در این جایزه ادبی داوری نخواهند شد و این جایزه تنها در چهار بخش برگزیدگان خود را خواهد شناخت.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 1 = 5