کارگردان «بابا خون داد» با «گرمترین روز زمستان» به عمار می آید

خبرگزاری فارس: خانه فیلم داستانی با ۸ اثر در جشنواره فیلم عمار شرکت می‌کندبه گزارش صبح هنر، محمدرضا شفاه مدیر خانه فیلم داستانی انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص فعالیت‌های اخیر این موسسه گفت: سال گذشته اولین دوره ای بود که در جشنواره عمار شرکت می کردیم و برنامه ی مان این بود که برای امسال با دستی پرتر به جشنواره برسیم.

وی افزود: امسال پنج نفر از کارگردانان خانه فیلم داستانی در این جشنواره حضور دارند که در قالب های مختلفی از تیزر و کلیپ گرفته تا فیلم کوتاه داستانی آثار خود را به جشنواره ارائه داده اند.

شفاه عنوان کرد: در بخش کلیپ، آقای محمد باقر مفیدی کیا با کلیپ «ایستاده‌ایم» در جشنواره حضور دارند کلیپی که از شبکه‌های مختلف سیما هم پخش شده و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است .

وی تاکید کرد: هم چنین در همین پخش، کلیپ «گرمترین روز زمستان» که به کارگردانی مهدی نقویان و به مناسبت حماسه ی 9 دی ماه ساخته شده است نیز به جشنواره ارسال شده است.

مدیر خانه فیلم داستانی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: این کارگردان سال گذشته با کلیپ «بابا خون داد» در همین جشنواره شرکت کرده بود.

شفاه با اشاره به دیگر آثار این موسسه اظهار داشت: در بخش آثار کوتاه علاوه بر ارسال تیزرهای انتخاباتی « اثر انگشت » و فیلم کوتاه « پدر»ساخته ی آقای سید محمد رضا خردمندان که در جشنواره های مختلف مورد تقدیر قرار گرفته است نیز شرکت داده شده است .

وی در ادامه از ارسال فیلم‌های کوتاه داستانی به جشنواره عمار خبر داد و عنوان کرد: فیلم داستانی «درختان حماسی» به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی، «راننده» به کارگردانی سیدسجاد قافله باشی، «روبه قبله» به کارگردانی امیر مهدی پوروزیری و «لکه» به کارگردانی محمد باقر مفیدی کیا که مراحل پایانی فنی را از سر می گذراند نیز انشالله در جشنواره فیلم عمار امسال حضور خواهند داشت.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 1 = 4