کنسرت “حامد زمانی” در جشنواره مقاومت

در دومین روز از جشنواره «موسيقی مقاومت» ، حامد زمانی خواننده جوان و انقلابی کشور به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

امشب در فضای باز مقابل مركز همايش‌های برج ميلاد، «جنگ آوای افلاكيان» برگزار و غلامعلی كويتی‌پور از مداحان سرشناس دوران دفاع مقدس نيز به صورت زنده و برای نخستين‌بار در اين محل به اجرای برنامه می‌پردازد و در ادامه از خاطرات دوران دفاع مقدس با مخاطبان سخن خواهد گفت و حامد زمانی نيز در ادامه «جنگ آوای افلاكيان» به اجرای كنسرت پاپ می‌پردازد.

خبر تکمیلی: متاسفانه به دلیل عدم هماهنگی های لازم این کنسرت انجام نشد.

 حامد زمانی متولد 1367 شهرستان میمه اصفهان است .این خواننده جوان موسیقی پاپ کشور با ترانه‌هایی چون «دیروز، امروز، فردا» (تیزر اول برنامه دیروز امروز فردا)، «تحریم» (تیزر دوم برنامه دیروز امروز فردا)، «قلاده‌های طلا» (قطعه‌ای با شعر محمدمهدی سیار که به فیلم قلاده‌های طلا تقدیم شد)، موسیقی تیتراژ برنامه ماه‌عسل و «مکر شیطان» (با شعر میلاد عرفان‌پور که به مسلمانان میانمار و همه مستضعفین جهان تقدیم شد) و چندین آهنگ انقلابی دیگر به فضای فرهنگی حزب‌اللهی معرفی و خیلی زود به محبوبیت زیادی در میان عموم مردم رسید.

جهت دریافت آثار این خواننده ارزشی می توانید به آدرس اینترنتی http://fans.hamedzamanimusic.com مراجعه نمایید.

اولین کنسرت موسیقی این خواننده انقلابی در خرداد ماه امسال و همزمان با شب میلاد امام علی (ع) با محتوای اشعار انقلابی و سیاسی با اسقبال پرشور مردم برگزار و خاطره ای ماندگار در تاریخ هنر انقلاب شکل گرفت. زمانی در آن کنسرت همچنین قطعه ترانه «آخرین قدم» با موضوع جانبازان دفاع مقدس و در آستانه حماسه فتح خرمشهر در حضور چند تن از جانبازان کشورمان خواند. زمانی در صحبتی کوتاه با ستایش رشادت‌های این عزیزان، گفت این کمترین هدیه‌ای است که می‌توان به این عزیزان هدیه کرد.

تصاویری از اولین کنسرت حامد زمانی در خرداد ماه:

z (50)

z (49)

z (17)_0

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 5 = 1