تلویزیون

زندگی شهید پوروطن سریال می شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: سریال شهید منصور وطن پور با عنوان «پوروطن» با موضوع زندگی‌نامه این شهید خلبان در ۱۳ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در قالب برنامه‌های گام دوم ستاد کنگره شهدای استان مرکزی ساخته می‌شود.

فرج الله سلحشور

بزرگداشت سلحشور در همایش «راوی حقیقت»/ شورجه: این میزان تمجید رهبری از یک هنرمند را به یاد نمی آورم

مراسم بزرگداشت فرج الله سلحشور با عنوان «روای حقیقت» شب گذشته در سالن اندیشه حوزه هنری با حضور محسن مؤمنی شریف رئیس حوزه هنری، سردار ابراهیم جباری، خانواده سلحشور و اهالی رسانه برگزار شد....

سریال در محاصره

فیلم/ تیتراژ مستند «در محاصره»

مجموعه تلویزیونی «در محاصره» کاری از مجموعه «روایت فتح» شکل جدیدی از یک اثر مستند داستانی است که روزهای حصر آبادان و شکست حصر را تصویر کرده است.

نادر طالب زاده افق نو

«افق نو» در شبکه افق

ویژه برنامه «افق نو» با حضور برخی چهره های شاخص و مهمانان حاضر در همایش افق نو و با اجرای نادر طالب زاده همزمان با برگزاری این همایش از شبکه افق پخش می شود.

مختارنامه سریال مختار داوود میرباقری

راز ماندگاری «مختارنامه»

ویژگی اصلی مختار یکی کاربلدی خالقان اصلی یعنی فیلمنامه نویس و کارگردان بود و دیگری روایت زندگی شخصیتهایی که نه از متن که از حاشیه عاشورا به مرور وقایع کربلا می پردازند.

نوروز ۹۵ «پایتخت» نداریم

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما گفت: ساخت سری جدید سریال «پایتخت۵» در نوروز انجام نمی‌شود و سریال نوروزی شبکه یک سیما نیست.

مختار نامه،شب دهم،سریال،آی فیلم،تلویزیون،اخبار هنری،خبر

مختار باز می گردد

شبکه تلویزیونی «آی فیلم» برای ماه محرم چند سریال تهیه کرده که از جمله آنها می توان به «مختارنامه» و «شب دهم» اشاره کرد.