نشریه و جزوات

ظریف

لبخند ظریف در «بزنگاه» بیژنی

نشریه طنز و کاریکاتور بزنگاه در شماره های 13 و 14 به موضوع «فرزند بیشتر زندگی بهتر»، لبخند ظریف و دیگر موضوعات روز پرداخته است.

سینما رسانه

شماره جدید سینما رسانه منتشر شد

شماره ۴۵۸ مجله سینما رسانه منتشر شد و در این شماره هم نقد و بررسی فیملهای روز سینمای ایران و جهان و سریال های ماه مبارک رمضان منتشر شده است.

ویژه نامه ای برای آقا مرتضی

پرونده شهید آوینی، یک بخش ویژه دیگر هم دارد؛ بررسی آرا و اندیشه های اقتصادی و اجتماعی آوینی توسط اساتید اقتصاد از جمله حسن سبحانی، ابراهیم رزاقی و عادل پیغامی.

بولتن سینما انقلاب

پنجمین بولتن سینما انقلاب

نشریه سینما انقلاب در بخش های مختلفی سعی داشته است به نفد فیلم های حاضر در جشنواره نسب این فیلم ها با مسائل سینما انقلاب و هنر انقلابی بپردازد.

سینما انقلاب

بولتن «سینما انقلاب»

ویژه نامه سومین هم اندیشی متفکران و سینما گران انقلاب اسلامی با عنوان «روایت سینما انقلاب» منتشر می شود.

نشریه آینه

دانلود شماره چهارم نشریه «آینه»

آینه به بازتاب های اکران های مردمی می پردازد. در آینه می توانید گزارش، نقد، خاطرات اکران، و مصاحبه هایی پیرامون فیلم های عمار بخوانید.

آینه عمار

دانلود شماره سوم نشریه آینه

آینه به بازتاب های اکران های مردمی می پردازد. در آینه می توانید گزارش، نقد، خاطرات اکران، و مصاحبه هایی پیرامون فیلم های عمار بخوانید.

جریان شناسی هنر اسلامی

جریان شناسی نظری هنر اسلامی

در فضای تئوریک و مبناپردازی در باب هنر اسلامی ایرانی، با رویکردهای متفاوت و بعضاً متناقضی روبهرو هستیم که گاه بازار تفکّر و تعمّق در این باره را آشفته و متشتّت جلوه میدهد.

جزوه شاهنگیان

آقای خامنه ای، گلویم را بوسیدند

بخشی از جزوه: سرودی ساخته بودم که می‌گفت: «خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار». یک روز در نماز جمعه داشتیم آن را می‌خواندیم. آقای خامنه‌ای آن موقع امام جمعه بودند. تشریف آورده بودند بالا تا بچه‌ها سرودشان تمام شود…

موسیقی را نجات دهید

موسیقی را نجات دهید

بخشی از جزوه «موسیقی را نجات بدهید»: موسیقی متعالی، موسیقی‌ای است که برای هدف متعالی باشد. اگر چنین باشد، آن وقت می‌شود موسیقی را پاک و مقدس نامید. آن وقت می‌شود ما هم مثل غربی‌ها کنسرتی داشته باشیم.